Akademia Nauk Stosowanych - Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu prowadzi aktualnie rekrutację na studia

i

Autor: mat. prasowe Akademia Nauk Stosowanych - Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu prowadzi aktualnie rekrutację na studia

Edukacja

Akademia Nauk Stosowanych - Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu prowadzi aktualnie rekrutację na studia

2023-09-04 10:07 Materiał sponsorowany

Rekrutacja na studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe trwa do końca października, jednak im wcześniej złożymy dokumenty, tym mniej zapłacimy za pierwszy semestr i skorzystamy z wielu zniżek i promocji.

W ofercie znajdują się takie kierunki jak zarządzanie, również w języku angielskim, pedagogika oraz logistyka w nowej odsłonie. W ofercie pojawiło się kilka nowości, takich jak: zarządzanie personelem i psychologia w biznesie, zarządzanie w administracji, transport krajowy i międzynarodowy, a dla pedagogów integracja sensoryczna czy jednolite studia z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

Jednym z największych atutów akademii jest nie tylko łączenie teorii z praktyką, ale również bycie uczelnią przyjazną osobom pracującym. Stąd hybrydowe formy studiów licencjackich i magisterskich oraz propozycje studiów podyplomowych w formule on-line. Dodatkowo bogaty system stypendialny, który pokrywa opłaty za studia, własny akademik oraz realizacja wielu przedsięwzięć z unijnych projektów dla studentów.

Wszelkie informacje znajdziecie na stronie www.wszia.opole.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE