Jubileusz 35-lecia pracy artystycznej Michała Wiśniewskiego i koncert Ich Troje już 8 września 2023 r. w opolskim amfiteatrze

i

Autor: Archiwum zespołu Ich Troje

Koncerty

Jubileusz 35-lecia pracy artystycznej Michała Wiśniewskiego w opolskim amfiteatrze i koncert Ich Troje

2023-07-17 9:09

Mija 35 lat od kiedy Michał Wiśniewski bawi i wzrusza swoich fanów, przekazując im niezwykłe emocje - w muzyce, którą tworzy i ze sceny podczas fantastycznych koncertów. Jubileusz pracy artystycznej będzie obchodził 8 września 2023 r. w opolskim amfiteatrze podczas koncertu zespołu Ich Troje. Bilety są w sprzedaży.

Znacie takie hity jak „Powiedz", „A wszystko to...", „Zawsze z tobą chciałbym być", „Babski świat" czy „Wypijmy za to"? Zespół Ich Troje w składzie Ania Świątczak, Jacek Łągwa i  Michał Wiśniewski, wraca do Amfiteatru NCPP z wyjątkowym koncertem, podczas którego lider grupy będzie świętował 35-lecie pracy artystycznej. Podczas wydarzenia nie zabraknie też pewnie najnowszych kawałków, jak chociażby „Jest tak" czy „Ikar", które Michał wykonuje wraz ze swoją córką Etiennette Wiśniewską, towarzyszącą mu na scenie. 

To będzie wyjątkowe widowisko! 

Przypomnijmy, że Michał i Jacek założyli zespół Ich Troje w 1995 roku w Łodzi. Obaj tworzą go od samego początku, natomiast wśród wokalistek w składzie były m.in. Magda Femme (1995-2001), Justyna Majkowska (2001-2003) i najdłużej Anna Świątczak (2003-2010, 2020 - do tej pory). Wydanych zostało 10 studyjnych krążków, ponadto kilka kompilacji i albumów koncertowych. Na koncie grupa ma miliony sprzedanych płyt, słuchanych przez fanów w kraju i za granicą. 

Ich Troje było wielokrotnie nagradzane, m.in. nagrodą publiczności w konkursie „Premier” podczas 38. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2001, Superjedynkami, a także nagrodami publiczności i Grand Prix 24. Festiwalu Krajów Nadbałtyckich w 2001. Artyści dwukrotnie reprezentowali Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji - w 2003 i 2006 r. (w 2003 r. zajęli wysokie, siódme miejsce z kawałkiem „Keine grenzen").

W latach 2000–2003 Michał Wiśniewski był także wokalistą i liderem zespołu Spooko, z którym nagrał i wydał dwa albumy studyjne: „Spooko, to tylko płyta" (2000 r.) i „Spooko, panie Wiśniewski" (2003 r.), sprzedany w nakładzie ponad 350 tys. egzemplarzy. W latach 2004–2005 śpiewał w zespole Red Head.

Nie mniej bogata jest kariera solowa charyzmatycznego artysty. Wydał trzy albumy, wziął udział w nagraniach singla „Pokonamy fale”, który powstał z myślą o ofiarach trzęsienia ziemi na Oceanie Indyjskim, powstał utwór „Requiem/Katastrofa Tu154M Smoleńsk” w hołdzie ofiarom katastrofy lotniczej w Smoleńsku. Niezmiennie angażuje się w wiele akcji charytatywnych, m.in. odwiedzając podopiecznych domów dziecka. 

Koncerty ich Troje są niezwykłym wydarzeniem na wysokim poziomie. Przepiękne głosy, muzyka wpadająca w ucho, unikalne stroje, rekwizyty i choreografia tworzą show, które w pamięci zostaje już na zawsze. Publiczność wypełnia kluby i sale koncertowe po brzegi, śpiewa wraz z artystami i tańczy w rytm ich przebojów, nieraz także wzruszając się do łez.

Już niebawem będzie można doświadczyć tych wszystkich momentów i emocji na żywo w opolskim amfiteatrze. Koncert Ich Troje z okazji jubileuszu 35-lecia pracy artystycznej Michała Wiśniewskiego, jednej z najbardziej aktywnych i charakterystycznych osób z polskiego show-biznesu, odbędzie się 8 września o godzinie 20.

Bilety na imprezę dostępne są tutaj:

https://ichtroje.pl/

Dołączone pod tekstem wideo jest podsumowaniem jubileuszowego koncertu na 25-lecie zespołu Ich Troje, który odbył się w 2021 r. w Operze Leśnej w Sopocie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE