Poważny wypadek na A4. Siedem osób rannych! Trwa akcja ratownicza

i

Autor: Canva Poważny wypadek na A4. Siedem osób rannych

Poważny wypadek na A4. Siedem osób rannych! Trwa akcja ratownicza

2023-01-14 18:38

Poważny wypadek na opolskim odcinku autostrady A4. W wyniku zderzenia ciężarówki z busem siedem osób zostało rannych. Obecnie na miejscu trwa akcja ratownicza, a ruch w kierunku Katowic odbywa się pasem awaryjnym.

Poważny wypadek na A4. Bus zderzył się z samochodem ciężarowym. Są ranni

Do wypadku doszło w sobotę (14 stycznia) wieczorem na autostradzie A4 między węzłem Opole Zachód i Opole Południe. Z nieustalonych dotąd przyczyn na jezdni w kierunku Katowic osobowy bus zderzył się z samochodem ciężarowym. W wyniku wypadku siedem osób zostało rannych.

Jak poinformował dyżurny Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Opolu, początkowo jezdnia w miejscu wypadku była zablokowana. Obecnie na miejscu trwa akcja ratownicza, a ruch w kierunku Katowic odbywa się pasem awaryjnym. Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności przy dojeździe do miejsca wypadku.

Niebezpieczne zachowanie pieszej nagrały kamery miejskiego monitoringu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE