Policja

i

Autor: Podkarpacka Policja Dostałeś taką wiadomość? Lepiej ją zignoruj! Policja ostrzega

Prokuratura nie potwierdza, że nożownik z Tarnowa Opolskiego to były policjant

2023-12-18 12:49

Nożownik z Tarnowa Opolskiego czeka na przesłuchanie. W nocy z soboty na niedzielę miał zaatakować dwie osoby - 18-letni chłopak zmarł w szpitalu. Życiu drugiego mężczyzny nie zagraża niebezpieczeństwo.

Opolska prokuratura nie chce potwierdzić doniesień, że nożownik z Tarnowa Opolskiego jest byłym policjantem. I że już wcześniej siedział w więzieniu. 46 - letni mężczyzna, który w weekend miał śmiertelnie ranić nożem 18- latka, ma być przesłuchany dopiero we wtorek.

Dopóki nie zostaną przeprowadzone czynności procesowe, nie chciałbym podawać bliższych szczegółów. Poczekajmy na rozwój wydarzeń. Czynności dowodowe mają rozstrzygnąć kwestię, czy na pewno mamy do czynienia z osobą, której można przedstawić zarzut zbrodni zabójstwa 18-latka.

- mówił Stanisław Bar, rzecznik opolskiej prokuratury

Prokuratura czeka też na wyniki badań krwi 46-latka pod kątem obecności alkoholu i narkotyków.

Przypomnijmy - do tragedii doszło w nocy z soboty na niedzielę w Tarnowie Opolskim. Do sześcioosobowej grupy mężczyzn podszedł zamaskowany napastnik i dwóch z nich ranił nożem. Po czym uciekł. 18-latek na skutek obrażeń zmarł w szpitalu. 32- latek ma rany niezagrażające życiu.