Tragedia w Opolu. Na jednej z posesji znaleziono ciała dwójki dzieci

i

Autor: Archiwum Tragedia w Opolu. Na jednej z posesji znaleziono ciała dwójki dzieci

Tragedia

Tragedia w Opolu. Na jednej z posesji znaleziono ciała dwójki dzieci

Na jednej z posesji w Opolu-Czarnowąsach dokonano straszliwego odkrycia. Znaleziono tam ciała dwójki małych dzieci. Policja na ten moment, ze względu na dobro śledztwa, nie chce podawać żadnych szczegółów.

Tragedia w Opolu. Co się stało z dziećmi?

We wtorek 29 sierpnia około godz. 17 opolska policja otrzymała zgłoszenie o znalezieniu ciał dwójki dzieci w Opolu. Ciała zostały znalezione w Opolu-Czarnowąsach. Prokuratura wraz z policją od razu przystąpiły do śledztwa w tej sprawie. Ze względu na jego dobro, nie chcą udzielać żadnych informacji. W rozmowie z PAP Marta Białek, rzecznik prasowa opolskiej policji zapytana, czy kogoś w tej sprawie zatrzymano, nie odpowiedziała zasłaniając się trwaniem śledztwa. Dlatego też nie podała żadnych innych szczegółów dotyczących śmierci dzieci.

Jak nieoficjalnie ustaliły inne media, dzieci prawdopodobnie zostały zamordowane. Na miejscu oprócz zwłok dwojga ofiar w wieku przedszkolnym była też ranna kobieta - konkubina ojca dzieci, która nie była ich matką i to ona prawdopodobnie je zabiła. Ojciec odkrył zwłoki, gdy wrócił do domu. 

Postepowanie w tej sprawie toczy się pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Opolu.