Zaginął mieszkaniem Pawłowiczek. Czy wiesz, gdzie jest 58-latek?

i

Autor: SOS Zaginięcia

Ktokolwiek widział

Zaginął 58-latek. Zaparkował auto na parkingu w Katowicach i zniknął. Zostawił po sobie niepokojący list

58-latek wyszedł z domu w Pawłowiczkach w poniedziałkowy poranek. Miał jechać do pracy, ale nigdy tam nie dotarł. Samochód zaparkował na pobliskim parkingu, a sam udał się na katowicki dworzec. Zostawił po sobie niepokojący list, dlatego policja uważa, że jego życie może być w niebezpieczeństwie.

Policja w Kędzierzynie-Koźlu prowadzi poszukiwania zaginionego mieszkańca Pawłowiczek (woj. opolskie). W poniedziałek 28 sierpnia Piotr Brodaczewski wyjechał z domu do pracy w Katowicach. Około godz. 7 zaparkował samochód w okolicy, zostawił w środku telefon i laptop. Tego dnia już nie pojawił się w pracy. Policja ustaliła, że 58-latek poszedł na dworzec PKP w Katowicach, gdzie wsiadł do pociągu jadącego w kierunku Krakowa. Niestety nie jest znany dokładny cel jego podróży. Mężczyzna do chwili obecnej nie wrócił do domu, nie nawiązał też kontaktu bliskimi. Zostawił jedynie list o bardzo niepokojącej treści, dlatego policja sądzi, że jego życie może być zagrożone.

Rysospis zaginionego 58-latka:

  • 180 cm wzrostu
  • krępa budowa ciała (ok. 130 kg)
  • ciemne, szpakowate włosy
  • szaro-niebieskie oczy
  • znaki szczególne: duża blizna na plecach

W chwili zaginięcia mężczyzna był ubrany w kurtkę koloru beżowego sięgającą za biodra, bordową koszulkę polo, czarne spodnie i jasne buty sportowe. Możliwe, że miał na prawej ręce charakterystyczną bransoletkę-różaniec.

Jeśli widziałeś gdzieś zaginionego lub znasz miejsce jego pobytu prosimy o pilny kontakt z policją pod nr tel. 47 863 42 66 lub w razie zagrożenia życia zaginionego z numerem alarmowym 112.

Najważniejsze wiadomości ze Śląska

i

Autor: Eska Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Źródło: Zaginął 58-latek. Zaparkował auto na parkingu w Katowicach i zniknął. Zostawił po sobie niepokojący list
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE