fot. Osaka Zlot

i

Autor: fot. Osaka Zlot

Święto japońskiej motoryzacji już w ten weekend

2024-07-03 11:21

Opolscy miłośnicy imprez na wysokich obrotach mogą być zadowoleni. Bo w weekend (5-7 lipca) w Polskiej Nowej Wsi odbędzie się Zlot Fanów Japońskiej Motoryzacji. Na odwiedzających czekać będzie ponad 850 aut, pokaz driftu i konkursy.

Zjazd japońskich samochodów z całej Polski na Opolszczyźnie. 5 lipca rusza Osaka Zlot Fanów Japońskiej Motoryzacji i potrwa aż do niedzieli (07.07.)Nie zabraknie gości specjalnych, w sobotę na imprezie pojawi się Patryk Mikiciuk - dziennikarz oraz prezenter motoryzacyjny, a w sobotni wieczór uczestnicy będą mogli usłyszeć koncert legendy polskiego rapu DonGURALesko.

Główną atrakcją będzie prawie 900 samochodów. Oprócz tego będziemy mieli strefę drifu oraz drift taxi, gdzie każdy będzie mógł zasiąść na fotelu pasażera. Będzie również strefa foodtracków z całej Polski, strefa wystawców oraz sponsorów, a także konkursy integracyjne i motoryzacyjne dla uczestników oraz dla zwiedzających.

- mówił Łukasz Sochor, organizator Osaki

Impreza potrwa trzy dni, więc będzie dużo czasu, żeby wymienić się doświadczeniami, przyjrzeć sięjapońskim samochodom i może się w nich zakochać. My też tam będziemy- Radio Eska Opole po raz kolejny jest patronatem medialnym imprezy.

Osaka wciąż się rozwija!

To już VIII edycja jednej z największych imprez motoryzacyjnych w Polsce, w trakcie której uczestnicy będą mogli spędzić trzy dni wśród wyselekcjonowanych japońskich samochodów.

Quiz: Jaką postacią ze Shreka jesteś?

Pytanie 1 z 10
W jaki sposób dbasz o higienę jamy ustnej?