Wydarzenia

Awantura w centrum Opola. Kobieta bez wstydu szarpała się mężczyzną

Takich scen dawno w Opolu nie było! W centrum miasta przy skrzyżowaniu awanturowała się niekompletnie ubrana kobieta. Szarpała się z mężczyzną i zatrzymywała samochody na ulicy. Tragedii zapobiegła interwencja policji.

W centrum Opola doszło do gorszących scen. Niekompletnie ubrana kobieta szarpała się z mężczyzną. Zajście obserwowali je przechodnie i kierowcy w przejeżdżających samochodach. Mogło dojść do tragedii, bo para w szaleńczym pędzie co chwila wbiegała na ulicę. 

Awantura w centrum Opola

Wzajemne przepychanki i wyzwiska powstrzymali dopiero policjanci, którzy interweniowali na wezwanie świadków.

Po przyjeździe na miejsce wylegitymowali uczestników sprzeczki – relacjonuje Marta Białek z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. Uczestniczyła w niej 40-letnia kobieta oraz 52-letni mężczyzna. Funkcjonariusze ukarali kobietę mandatem za nieobyczajne zachowanie.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic 1 Maja z Plebiscytową i Fabryczną. Filmik, który obiegł lotem błyskawicy mieszkańców Opola, pokazuje fragment zajścia. Widać na nim, jak rozebrana do pasa kobieta wychodzi z kiosku Kolporter. Wszczyna sprzeczkę z mężczyzną z plecakiem. Padają niecenzuralne słowa.

Wyraźnie pobudzona kobieta szuka zaczepki zatrzymując samochody i chodząc po skrzyżowaniu przy czerwonym świetle. Rozbija butelkę i kilkakrotnie chce uderzyć mężczyznę. Ten jednak unika ciosów i powala ją na ziemię, a następnie uciekającą kopie.

Zobacz zdjęcia z awantury w Opolu

Awanturująca się para jest bardzo dobrze znana funkcjonariuszom policji. Wielokrotnie była notowana.

Jak się mówi kocham Cię po śląsku? QUIZ Śląski słownik miłosny

Pytanie 1 z 14
Jak się mówi po śląsku kocham Cię