Karetka pogotowia i straż pożarna

i

Autor: Marcin Twaróg zdjęcie poglądowe

Dramat na zabawie halloweenowej w Lewinie Brzeskim. Przyczyną był gaz

Zabawa halloweenowa w Lewinie Brzeskim mogła skończyć się tragedią. Ratownicy w ostatniej chwili przywrócili funkcje życiowe jednej nieprzytomnej młodej kobiecie. Straż pożarna przerwała zabawę i ewakuowała gości. Przyczyną był gaz.

Dramat na Halloween

Zabawa halloweenowa w Lewinie Brzeskim mogła zakończyć się tragicznie. Cztery młode kobiety w wieku od 17 do 19 lat nie będą dobrze jej wspominały. Halloween w ich przypadku mógł się zakończyć śmiercią.

Krótko po północy strażacy otrzymali wezwanie do Domu Działkowca w Lewinie Brzeskim, gdzie odbywała się zabawa halloweenowa. Jeszcze przed przybyciem ratowników z budynku ewakuowało się 36 osób. Czterem osobom, w tym jednej nieprzytomnej, musiano udzielić pomocy medycznej.

- Jak się okazało, z kuchenki wydobywał się gaz ziemny. Kilka osób źle się poczuło, jedna straciła przytomność. Dwóm młodym kobietom w wieku 18 i 19 lat pomocy medycznej udzielili przybyli na miejsce strażacy. Dwie kolejne poszkodowane: 17-latka i 18-latka trafiły pod opiekę ratowników pogotowia - powiedział dyżurny KW PSP w Opolu.

Dlaczego z kuchenki ulatniał się gaz? Czy ktoś odkręcił ją specjalnie, czy też podmuch wiatru zdmuchnął płomień? Tego nie udało się ustalić. Ta kwestia pozostanie tajemnica Halloween.

Horror Masakrator 2022: kilometry z przeszkodami w strasznych przebraniach

Zobacz zdjęcia

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE