WOŚP w Opolu

i

Autor: FB UM Opole

WOŚP 2024

Finał WOŚP 2024 w Opolu. Setki osób zjawiło się na charytatywnym wydarzeniu ZDJĘCIA

W niedzielę, 28 stycznia w wielu miastach odbyły się wydarzenia w ramach 32. finału WOŚP. Jednym z nich było Opole, gdzie na rynku zjawiło się kilkaset osób chcących wesprzeć tą charytatywną inicjatywę. Opolski magistrat zadbał, by tego dnia nie zabrakło atrakcji. Zobaczcie zdjęcia.

32. finał WOŚP 2024 w Opolu

Z okazji 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Urząd Miasta Opole przygotował szereg towarzyszących wydarzeń. Setki wolontariuszy od godzin porannych prężnie działali w siedzibie WOŚP, czyli budynku Młodzieżowego Centrum Kultury. Wolontariuszy można było spotkać na ulicach miasta do godziny 19.00.

Oprócz tego chętni mogli w ramach finału WOŚP oddać krew w krwiobusie Narodowego Centrum Krwiodawstwa. W godzinach popołudniowych śmiałkowie mogli także zmierzyć się w sportowej rywalizacji. Bieg "Policz się z cukrzycą" odbył się w Opolu po raz 12.

Ponadto na rynku uczestniczy wydarzenia mogli skorzystać z m.in. symulatora dachowania WORD Opole, obejrzeć wystawę retro samochodów, a także zakosztować ciepłej, wojskowej grochówki.

Zobaczcie zdjęcia z tego niezwykłego wydarzenia.