Pajor Tarczyńska Visa Cup 2023

i

Autor: Pajor Tarczyńska Visa Cup 2023

Mistrzynie piłki nożej przyjadą do Opola. Pajor Tarczyńska Visa Cup 2023 już pod koniec grudnia

2023-12-04 17:43

29 grudnia w Stegu Arenie odbędzie się turnieju Pajor Tarczyńska Visa Cup 2023. Weźmie w nim udział 8 drużyn z całej Polski, w tym oczywiście opolska drużyna - Unia Opole. To też okazja, by spotkać się z ambasadorkami turnieju i polskiej kobiecej piłki nożnej - Agatą Tarczyńską i Ewą Pajor.

Najlepsze piłkarki przyjadą do Stegu Areny. I 29 grudnia zagrają w turnieju Pajor Tarczyńska Visa Cup. W nazwie zawodów - nazwiska jego ambasadorek, czyli piłkarek, które zrobiły międzynarodową karierę grając oczywiście w piłkę nożną. Ewa Pajor to utytułowana zawodniczka niemieckiej Bundesligi. Agata Tarczyńska w tym roku zakończyła karierę i teraz zajmuje się pomaganiem innym w osiąganiu sukcesów sportowych

Każdy, kto do tej pory nie miał okazji zobaczyć, jak młode dziewczyny potrafią grać w piłkę nożną, będzie pod ogromnym wrażeniem. A jeśli chodzi o różnice w grze pań i panów, to przede wszystkim piłkarki nie udają kontuzji, nie udają fauli i są całkowicie zaangażowane.

- mówił Grzegorz Wac, organizator turnieju

W turnieju zagra 8 drużyn: Śląsk Wrocław, UKKS Katowice, Diamonds Academy Warszawa, Beniaminek Krosno, Medyk Konin, Tęcza Bydgoszcz, Sparta Miejska Górka oraz Unia Opole. Dziewczyny zapewniają, że będą emocje i zacięta walka. Nie tylko na parkiecie, lecz również na trybunach. Bo będzie też można zdobyć Puchar Kibica za najbardziej kreatywny doping. Do 29 grudnia macie czas by coś wymyślić!