Tajemnicza śmierć w Opolu: Wywołano pożar, by pozbyć się zwłok? [ZDJĘCIA]

2021-03-21 13:36

Pożar mieszkania w Opolu przy ulicy Dubois. Konieczna była ewakuacja mieszkańców. Po ugaszeniu ognia okazało się, że w mieszkaniu znajdują się zwłoki dwóch mężczyzn. Według nieoficjalnych informacji, policjanci znaleźli na ich ciałach rany kłute. Sprawą zajmuje się prokuratura.

- Dziś nad ranem zostaliśmy zadysponowani do pomocy strażakom z JRG nr 1 i 2, którzy działali przy pożarze mieszkania w centrum miasta. Po ugaszeniu pożaru i przeszukaniu lokalu ujawniono dwie ofiary śmiertelne. Na miejsce zadysponowano również OSP Opole Grudzice, policję, straż miejską, zespół ratownictwa medycznego oraz inne służby. Dla ewakuowanych mieszkańców został podstawiony autobus MZK. Szczegóły zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora - informuje Ochotnicza Straż Pożarna w Opolu-Gosławicach.

Konieczna była ewakuacja siedmiu osób. Po opanowaniu ognia okazało się, że w spalonym mieszkaniu znaleziono zwłoki dwóch mężczyzn w średnim wieku. Według nieoficjalnych informacji, policjanci znaleźli na ich ciałach rany kłute. - To wymaga szczegółowej analizy związane z sekcją zwłok, więc dopiero po sekcji zwłok będzie można coś powiedzieć - dodaje Dariusz Świątczak z opolskiej policji. Policja pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności zdarzenia i przyczyny bezpośredniej śmierci mężczyzn. Możliwe, że pożar został wywołany celowo, by ukryć zwłoki.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Quiz. Jaki to kraj? Jedno zdjęcie musi wystarczyć!

Pytanie 1 z 15
Jaki to kraj?
Jaki to kraj?
Barierki pozostawione po protestach