Wybuch gazu

i

Autor: Opolskie Ratownictwo

Wypadek

Wybuchła butla z gazem i rozerwała budynek. Jest ofiara

Wybuch butli z gazem rozerwał budynek w miejscowości Lubska w powiecie namysłowskim. Jak poinformował oficer dyżurny KW Państwowej Straży Pożarnej w Opolu, jedna osoba została ranna.

Wybuch butli z gazem

Do wybuchu butli z gazem doszło w nocy z czwartku na piątek w miejscowości Lubska pod Wilkowem. Z nieustalonej jeszcze przyczyny w drewnianej przybudówce domu jednorodzinnego eksplodowała butla z gazem.

Ciężko ranny został 66-letni mężczyzna, którego śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowano do szpitala. Osoby, które były w domu nie odniosły obrażeń. Większych uszkodzeń nie stwierdzono także w samym budynku.

Przyczyny zdarzenia nie są znane.

Na miejscu działało łącznie 9 zastępów straży pożarnej z JRG Namysłów, OSP Wilków, OSP Bukowie, OSP Rychnów, pogotowie energetyczne, policja, zespół ratownictwa medycznego oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – Ratownik 13.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE