Maturzyści zatańczyli jak w Magic Mike

i

Autor: Kadr z filmu Magic Mike/kadr z filmu na TikToka

Opole

Studniówka II LO w Opolu. Maturzyści dali pokaz tańca z filmu "Magic Mike"

Studniówka II LO w Opolu rozpoczęła się nadzwyczajnie. Czegoś takiego jeszcze nie było! Czwórka kolegów z klasy maturalnej w II LO w Opolu postanowiła przygotować dla swoich koleżanek i kolegów nietypową niespodziankę. Panowie podczas studniówki zaprezentowali układ taneczny, który rozgrzał publiczność do czerwoności. Szczególne powody do radości miały koleżanki, które obsypały maturzystów brawami. Musicie to zobaczyć.

Maturzyści z II Liceum Ogólnokształcącego w Opolu z okazji studniówki przygotowali dla swoich koleżanek i kolegów specjalny występ. Czwórka panów, wyraźnie zainspirowanych filmem "Magic Mike", zatańczyła do piosenki "Pony" Ginuwine.

Od samego początku było gorąco - chłopcy zrzucili z siebie koszule ku wyraźnej uciesze koleżanek ze szkoły. Ubrani w jasne dżinsy i białe podkoszulki zaczęli tańczyć, prezentując swoje breakdance'owe umiejętności i prężąc muskuły. Wszystko to działo się w akompaniamencie okrzyków zachęty ze strony maturzystek. Nie ma wątpliwości, że ich taniec rozgrzał publiczność do czerwoności.

Maturzyści z II LO w Opolu zatańczyli jak w "Magic Mike". Koleżanki były zachwycone: 

Nagranie ze studniówki II LO w Opolu podbija sieć. "Poszłabym na taką studniówkę" 

Nagranie występu maturzystów z II LO w Opolu trafiło na TikToka, gdzie cieszy się ogromną popularnością. Internauci w komentarzach zachwycają się tańcem maturzystów i gratulują im udanego pokazu. Wiele dziewcząt z innych szkół żałuje, że u nich takiego występu nie było.

Oto kilka z przykładowych komentarzy (pisownia oryginalna - przyp. red.): 

  • poszlabym na taką studniówkę
  • jeszcze to moja ulubiona scena, no szacun chłopaki, wyszło wam świetnie!
  • panowie TOP
  • Ale koledzy🔥🔥
  • panowie plus za pomysł, mrrr hahaha
  • dlaczego u mnie nie było takich atrakcji
  • Jedyny powód dla którego żałuję, że nie miałam studniówki hah

Dla porównania, poniżej można zobaczyć, jak tańczyli aktorzy w filmie "Magic Mike XXL".