Policja

i

Autor: Policja Opolska

Tragedia

Tragedia w Tarnowie Opolskim. Chciał uciszyć młodzież i wyciągnął nóż

Tragiczne wydarzenia w Tarnowie Opolskim. Mężczyzna chciał uciszyć młodzież głośno zachowującą się na ulicy. Wyciągnął nóż i dźgnął dwie osoby. 18-latek zmarł w szpitalu. Jego kolega został ranny.

Tragedia w Tarnowie Opolskim

Do niewyobrażalnej tragedii doszło w nocy z soboty na niedzielę w Tarnowie Opolskim. Grupka młodzieży głośno zachowywała się na ulicy. W pewnym momencie podszedł do niej 46-letni mężczyzna i wszczął awanturę. Po jakimś czasie wyciągnął nóż i dźgnął jednego z mężczyzn w bark, a kolejnego w klatkę piersiową. 

Do grupy sześciu osób podszedł nieznany im i zamaskowany mężczyzna. Po ataku nożem, zbiegł z tego miejsca. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń, 18-latek zmarł w szpitalu - mówi Przemysław Kędzior z opolskiej policji.

O zdarzeniu poinformował serwis 24opole.pl, do którego zgłosili się świadkowie zdarzenia.

Według nich, ranni mężczyźni zostali zapakowani do auta i przewiezieni do szpitala.

Niestety na pomoc było za późno. Ciężko ranny 18-latek zmarł. Jego 32-letni kolega został zaopatrzony przez lekarzy. Obecnie życiu pokrzywdzonego nie zagraża niebezpieczeństwo.

Sprawca tragedii zatrzymany

Na podstawie zeznań świadków i zabezpieczonych dowodów policjanci zatrzymali podejrzewanego o dokonanie tej zbrodni 46-latka, u którego w mieszkaniu znaleziono przedmioty, które mogły być wykorzystane do popełnienia przestępstwa.

Podejrzewany prawdopodobnie dzisiaj zostanie przesłuchany przez prokuratora, który zdecyduje o ewentualnym przedstawieniu zarzutów.

Najprawdopodobniej usłyszy zarzut zabójstwa.

Jak dobrze pamiętasz mijający rok? Oto 150 pytań z 2023 r. Sprawdź się!

Pytanie 1 z 150
Na początku coś prostego. O tej kobiecie było głośno w 2023 r. Kogo widzisz na zdjęciu?
Caroline Derpieński
Przeczytał SMS-y żony. Teraz odpowiada za jej zabójstwo
Listen on Spreaker.