Policja

i

Autor: Radio ESKA

Kryminalne

Ukradł kosmetyki i pobił ekspedientkę. Grozi mu 10 lat więzienia

Mężczyzna wszedł do drogerii i zabrał z półki kosmetyki. Gdy został przyłapany przez pracownice drogerii w Opolu, zaczął się z nią szarpać, a następnie uderzył i uciekł. Teraz sprawcy grozi kara 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Opola zatrzymali mężczyznę, zabrał kosmetyki z półki drogerii i poturbował ekspedientkę w trakcie ucieczki. Za kradzież rozbójniczą mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

Kradzież w drogerii w Opolu

Do zdarzenia doszło drogerii w Opolu. Policjanci otrzymali zgłoszenie kradzieży rozbójniczej. Jak ustalono, do sklepu wszedł mężczyzna, który ukrył pod ubraniami zdjęte z półki perfumy i próbował wyjść bez płacenia. Został jednak zauważony przez pracownice sklepu.

Kobiety próbowały zmusić mężczyznę do oddania ukradzionych rzeczy, jednak ten zaczął się z nimi szarpać, a następnie uderzył jedną z pracownic sklepu i uciekł z miejsca zdarzenia.

Sprawca kradzieży złapany

Na podstawie zeznań świadków i materiałów zebranych przez kryminalnych KM Policji w Opolu ustalono tożsamość podejrzanego, a następnie go zatrzymano. Podejrzanemu przedstawiono zarzut kradzieży rozbójniczej, za co grozi do 10 lat więzienia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE