Opole. Policja szuka świadków wypadku na obwodnicy Opola. Zginęła w nim 25 - letnia kobieta

i

Autor: Materiały prasowe KMP Opole Opole. Policja szuka świadków wypadku na obwodnicy Opola. Zginęła w nim 25 - letnia kobieta

Policja szuka świadków wypadku na obwodnicy Opola. Zginęła w nim 25 - letnia kobieta

2021-07-28 13:20

Policjanci z Opola poszukują świadków wypadku drogowego z 19 lipca 2021 roku. Do zdarzenia doszło na obwodnicy Opola przy ulicy Powstańców Warszawskich. Kierująca osobowym renault 42-latka nagle zjechała na przeciwległy pas i zderzyła się z ciągnikiem siodłowym z naczepą, w który wjechała 25 - letnia kobieta i zginęła.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło 19 lipca około godziny 13:50 na obwodnicy Opola przy ulicy Powstańców Warszawskich. Tam kierująca osobowym renault 42-latka nagle zjechała na przeciwległy pas i zderzyła się ciągnikiem siodłowym z naczepą, za kierownicą którego siedział 27-latek. W ciągnik siodłowy natomiast wjechała kierująca hyundaiem 25-latka, która siłą odrzutu uderzyła w bariery energochłonne i ekran przy jezdni. Kobieta poniosła śmierć na miejscu. 62-letnia pasażerka hyundaia i 42-latka kierująca renault z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala.

Policja apeluje, aby wszystkie osoby, które były świadkami tego wypadku lub mają wiedzę na temat tego zdarzenia, skontaktowały się bezpośrednio z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Opolu pod numerem telefonu 47 861 25 45.

W sprawie prowadzone jest prokuratorskie śledztwo.

Nie żyje Jan Pęczek. Aktor "Barw szczęścia" miał 71 lat
Sonda
Czy sprawcy śmiertelnych wypadków powinni na zawsze tracić prawo jazdy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE