Opole. Policja szuka świadków wypadku na obwodnicy Opola. Zginęła w nim 25 - letnia kobieta

i

Autor: Materiały prasowe KMP Opole Opole. Policja szuka świadków wypadku na obwodnicy Opola. Zginęła w nim 25 - letnia kobieta

Policja szuka świadków wypadku na obwodnicy Opola. Zginęła w nim 25 - letnia kobieta

2021-07-28 13:20

Policjanci z Opola poszukują świadków wypadku drogowego z 19 lipca 2021 roku. Do zdarzenia doszło na obwodnicy Opola przy ulicy Powstańców Warszawskich. Kierująca osobowym renault 42-latka nagle zjechała na przeciwległy pas i zderzyła się z ciągnikiem siodłowym z naczepą, w który wjechała 25 - letnia kobieta i zginęła.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło 19 lipca około godziny 13:50 na obwodnicy Opola przy ulicy Powstańców Warszawskich. Tam kierująca osobowym renault 42-latka nagle zjechała na przeciwległy pas i zderzyła się ciągnikiem siodłowym z naczepą, za kierownicą którego siedział 27-latek. W ciągnik siodłowy natomiast wjechała kierująca hyundaiem 25-latka, która siłą odrzutu uderzyła w bariery energochłonne i ekran przy jezdni. Kobieta poniosła śmierć na miejscu. 62-letnia pasażerka hyundaia i 42-latka kierująca renault z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala.

Policja apeluje, aby wszystkie osoby, które były świadkami tego wypadku lub mają wiedzę na temat tego zdarzenia, skontaktowały się bezpośrednio z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Opolu pod numerem telefonu 47 861 25 45.

W sprawie prowadzone jest prokuratorskie śledztwo.

Nie żyje Jan Pęczek. Aktor "Barw szczęścia" miał 71 lat
Sonda
Czy sprawcy śmiertelnych wypadków powinni na zawsze tracić prawo jazdy?