Tragedia na trasie Korfantów - Przydroże Wielkie. W wypadku zginęły trzy osoby, jedna została ranna

i

Autor: KP PSP Nysa

Wypadek

Tragedia na trasie Korfantów - Przydroże Wielkie. W wypadku zginęły trzy osoby, jedna została ranna

Dziś w nocy doszło do tragicznego wypadku w powiecie nyskim. Samochód z nieustalonych przyczyn wypadł z drogi, wpadł do rowu i uderzył drzewo. Zginęły trzy osoby, a jedna została przetransportowana do szpitala.

Nie żyją trzy osoby, jedna trafiła do szpitala

W nocy z soboty na niedzielę z 29 na 30 czerwca ok. godz. 1:20 doszło do tragicznego wypadku na trasie Korfantów - Przydroże Wielkie. Na drodze powiatowej nr 1530 w powiecie nyskim młody kierujący audi z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Niestety wypadek zakończył się tragicznie. Na miejscu interweniowali ratownicy medyczni, policjanci i strażacy.

- W pojeździe znajdowały się cztery osoby. W wyniku tego nieszczęśliwego zdarzenia śmierć poniosły trzy, a jedna została przetransportowana do szpitala - przekazują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nysie.

W wyniku wypadku zginęło dwóch mężczyzn oraz kobieta. Jeden mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Na miejscu zdarzenia przez wiele godzin pracowali policyjni śledczy. Prokurator zabezpieczył pojazd i ciała ofiar do celów procesowych. Teraz pod nadzorem prokuratury policjanci będą ustalać dokładny przebieg i okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.